Шукаємо досвідченого Python розробника для роботи в скрам команді на європейському B2B продукті.

Про нас

Ми - українська ІТ компанія, що працює з замовниками з Європи та США на партнерських засадах над різноманітними продуктами, переважно B2B платформами. Ми - досвідчена та в міру серйозна команда, яка дбайливо ставиться до своїх партнерів та своїх працівників.

Про проєкт

Наш партнер надає своїм клієнтам (серед яких IKEA/DHL/ING Bank та ін.) CRM систему для менеджменту репутації та онлайн клієнт сервісу. Програмний продукт складається з де-кількох проектів, які допомагають великим компаніям якісно та швидко обробляти звернення клієнтів, розуміти рівень задоволення клієнтів їх послугами та товарами та швидко реагувати на саппорт запити. Програмний продукт містить різний функціонал: чатботи, медіа моніторинг, аналітика, прогнозування (з елементами AI) та інший функціонал CRM системи. Над продуктом працюють три скрам команди, всього 15 спеціалістів: бекенд (.Net), фронтенд (Angular), бекенд (Python), тестери, продакт оунери та скрам майстер. З них троє спеціалістів працюють в Кодіфаєрі.

Кого шукаємо?

Шукаємо досвідченого бек-енд розробника (Python) для роботи в одній з скрам команд, а саме в команді, що займається розробкою чатботів та AI/ML, разом з нашими та європейськими спеціалістами на тривалий термін. Тільки бек-енд розробка, за фронт відповідають фронт-енд розробники.

Технології, що використовуються на проекті

  • Python/Django
  • NLP/ML/Chatbots
  • Azure DevOps
  • Scrum

Як відбуваєтся робочий процес?


Всі команди працюють по правильному 2-х тижневому скрам процесу з естімейтами в сторі поінтах, дейлі мітінгами, демо, ретроспективами та Passion Days, коли розробник може спробувати нові технології, обговорити їх з колегами чи презентувати свої ідеї.

Робота розмірена в звичайні робочі години (в міру флексібл), не передбачає овертаймів, але предбачає спілкування англійською мовою з колегами.

Можна з офісу, можна рімоут!

Зарплатна вилка

Від 3000 у.о. до 4000 у.о. (рівень мідла)
Від 4000 у.о. (рівень сініор)

Контракт та соц пакет
  • Випробувальний термін 2 місяці
  • Перегляд зарплати кожні 6 місяців (після проходження випроб. терміну)
  • 25 оплачуваних вихідних на рік (з них 5 лікарняних)
  • Невикористані вихідні компенсовуються в кінці року
  • Всі державні свята ми відпочиваємо
  • Офіс, якісна техніка з додатковим монітором (24 дюйми)

Ми будемо раді вітати тебе в нашій команді, а наш рекрутмент відділ допоможе тобі пройти всі етапи відбору з посмішкою!

Звертайся до нашого HR менеджера Ілони в скайпі (live:.cid.d02c6a4919a0f004) чи напиши на пошту idemidovych@codifire.com!


Join our team and enjoy
International work experience
At Codifire, we work on our projects worldwide, with best people from all over the world.
Training and guidance
Our technical advisers help our developers to define software architecture patterns, introduce new technologies and grow professionally.
Performance review
Our reward system is based on the value you create. The performance review process is regular and structured.
Teamwork
Team building events and activities, informal gatherings and company parties will make you feel a part of Codifire family.